Haftaiçi/Haftasonu 10:00 - 22:00

Dentalika ailesi, üniversite yıllarından arkadaş olan Uğur Aksakal ve Elnur Jomardov tarafından Hacettepe Üniversitesi Ekolü doğrultusunda güncel tedavi protokollerini uygulama amacıyla kurulmuştur. Teknolojik ve teknik anlamda evrensel standartlarda tedavilerini uygulayan kliniğimiz, hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanında tüm imkanları kullanarak; zamanında ve doğru tedavi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Her zaman ilk olarak hastalarımızı dinler, estetik ve ağız sağlığını bir bütün olarak düşünerek, hastalarımızın istekleri doğrultusunda kişiye özel tedavi planımızı sunarız. Dinamik, güler yüzlü ve deneyimli hekim kadrosu, profesyonel ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile her zaman “hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile hastalarımızın kliniğimizden mutlu ayrılmaları için çalışıyoruz.

Ankara web tasarım bursa nilüfer diş polikliniği ankara kızılay dershane ankara ambar ankara protez saç gebze ambar batıkent diş kliniği maurers ankara oto döşeme
0312 284 0 555