Haftaiçi/Haftasonu 10:00 - 22:00

Güzel Dişlere ve Gülümsemeye Sahip Olmanın Önemi?


Dişlerimiz sadece yemek yemeye yardımcı olan organlarımız değildir. Aynı zamanda insanda ilk bakışta dikkatimizi çeken en önemli unsurdur. Gülümsemelerimizin, gülüşlerimizin en önemli unsurudur. Dişlerimizde bulunan şekil ve renk bozuklukları sosyal yaşantımızda hepimizi olumsuz etkiler. Bağımsız kuruluşların yaptığı araştırmalar neticesinde ortaya çıkan sonuca göre diş yapısına ve aynı zamanda gülüşlerine güvenen bireyler sosyal hayatlarında çok daha başarılı ve çok daha mutlu oluyor.

Gülüş Tasarımı Yapılmadan Önce Uygulanan Tedaviler Nelerdir?


Gülüş tasarımı yapılmadan önce hastanın ağız sağlığı gözetilerek önce var olan diş eti problemleri ve çürükler uzaklaştırılır. Ortodontik olarak tedaviye uygunluğuna bakılır. Diş formları ve sıralanmaları incelendikten sonra ağız ve çene yapısına uygun tedaviler planlanır. Genellikle gülüş tasarımı işlemlerinden önce kısa süreli ortodontik tedavi ( bu tedavi şeffaf plaklarla ya da metal braketlerle olabilir ) gingivektomi ( diş etlerinin seviyelendirilmesi ) gibi işlemler yaygın olarak uygulanan tedavilerdir.

Diş Eti Estetiği ( Pembe Estetik ) Nedir?


Diş etinde meydana gelen renk bozuklukları, diğer dişlerin diş etleriyle olan seviyelerindeki farklılık, asimetrik durum, diş eti çekilmeleri ve bozukluklarının ortadan kaldırılarak, diş etlerinin nizami ve ahenk içinde bulunması durumuna ulaştırılan tedaviler bütünüdür. Ankara gülüş tasarımı uygulamalarında tedavi öncesi aşamaların en önemli kısmıdır.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılmaktadır ve Tedavi Aşamaları Nelerdir?


Gülüş tasarımı yapılırken kişinin ağız içi, ağız dışı fotoğrafları çekilir. Hastaya, yapılması planlanan dişler dijital ortamda anlatılır. Ardından dişlerin ölçüleri alınır. Bu laboratuvar ortamında, entegre bir biçimde yine dijital iş akışıyla beraber ilerler. Hastanın isteği ve diş hekimliğinin imkanları doğrultusunda gülüş tasarımı işlemi gerçekleştirilmiş olur. Hastanın diş eti probleminin olup olmaması gibi tedavi süresini etkileyecek durumlar haricinde gülüş tasarımı işleminin süresi 7-10 gündür.

Gülüş Tasarımı Ankara Çukurambar Fiyatları?


Her işlemde olduğu gibi gülüş tasarımı ve gülüş estetiği işleminde de yapılan işlemlere göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Size yapılacak olan işlemin detaylarını hekiminizle görüşüp, fiyat konusunda da kendisinden bilgi almanız en sağlıklısı olacaktır.

Hollywood Dişi Nedir?


Halk arasında Hollywood diş olarak bilinen dişler, gülüş estetiği tedavi türlerinden bir tanesidir. Diş hekimleri tarafından uygulanan, estetik açıdan belli bir görünüme sahip dişlerdir. Bu tedavinin size uygun olup olmadığına da ancak estetik diş hekimleri karar verebilir.

Ankara web tasarım bursa nilüfer diş polikliniği ankara kızılay dershane ankara ambar ankara protez saç gebze ambar batıkent diş kliniği maurers ankara oto döşeme
0312 284 0 555